Під ПРОВОДОМ Ближнє світло фар з РФ кнопку дистанційного

HX-RFBT001-дім приймає на самі передові PWM (широтно-імпульсної модуляції) цифрових технологією затемнення, особливо дизайн для одного кольору під керівництвом Газа. Наприклад, точкового джерела полосового легкі, гнучкі легкої, світлодіодні модулі, на чолі струни і т. д. Належать до низької напруги постійного струму живлення вводу та виводу з двома...

Відомості про продукт

HX-RFBT001-DIMadoptsthe найбільш передових PWM (широтно-імпульсної модуляції) цифрових слабкіше технології, особливо дизайн для одного кольору під керівництвом Газа. Наприклад, точкового джерела полосового легкі, гнучкі легкої, світлодіодні модулі, на чолі струни і т. д. Належать до низької напруги постійного струму живлення вводу і виводу з twointerfaces, у тому числі V + є позитивні інтерфейсів, інші onefor до negativeinterface. Тим часом ви можете включити/виключити, настроїти brightnessfor differentlighting ефекти через RF14keys пульта дистанційного керування. Крім того, це зручно використовувати RJ45 роз'єм для підключення кількох контролерів разом і досягти функцію синхронізації тисячі метрів під керівництвом смуги. В теорії вони можуть бути підключені численні.

Особливості товару

●Designed для одного colorconstant напруги світлодіодні фари, робоча напруга DC12-24V.

Високий Вт вихід дизайн, аж до 1 * 25A / 300W.

Функції пам'яті, кожного разу включенні залишаємо режим, який зупинитися в останньої живлення вниз.

Легко підключення до achievemultipledimmers sync робота RJ45 термінал.

-Приймає RF14keys віддалених controlwith мода вигляд, немає необхідності лінія видимості. Керування діапазоні до 20 метрів.

Лонг прес яскравість і швидкість keycan getthe швидкого налаштування, зручний foroperation.

2-річна гарантія.

Технічні параметри

Контролер

Робоча температура-20-60℃Напруга живленняDC12V-24V
Статичні енергоспоживанняandlt; 1WРежим3
Відтінки сірого256 рівнівШвидкість етап100 клас
Зовнішнього виміруL127 * W41 * H32 (мм)Розмір упаковкиL138 * W131 * H35 (мм)
Вага нетто160 гВаги брутто185 г
Вихід1 каналМакс. Вихідний струм25A
Вихідна потужність300WРФ відстань≤20m
Частота ШІМ433,92 МГцФункції пам'ятіпідтримка

Пульт дистанційного керування

Робоча температура-20℃~60℃Напруга живленняDC3V(AAA*2)
Поточний режим очікуванняandlt; 18uAРоботи поточногоandlt; 25mA
Очікування влади54uWРобоча сила75mW
Вага нетто65 гЧастота РФ433,92 МГц
Зовнішнього виміруL150 * W40 * H20 ммРФ відстань≤20m

Специфікації інтерфейсу

Напрямок для використання

●Connect навантаження дроту на перший, followedby провід живлення; Будь ласка, переконайтеся, що коротке замикання не може відбуватися між wiresbefore turningon влади;

-Затвердження РФ віддаленого технології, 14 кнопки в цілому.

Functionof buttonsare показано, як показано нижче:


Ім'я
Опис
Настроювання кнопкиДля настроювання ніч світла і узгодження коду з приймача. Під нічний режим "світло", "Встановити кнопку", утримуючи на за 10 секунд буде вдаватися ніч світло настройка. Натисніть кнопку встановити знову, щоб зберегти настройку і вийти на.
ДАЛІУвімкнути
OFFВимикати
Яскравість +Яскравість додадуть 1 рівня після кожного разу прес. Лонг прес можна отримати швидкий регулювання.
Яскравість-1 рівня після кожного разу прес зменшить яскравість. Лонг прес можна отримати швидкий регулювання.
Гарячі яскравість ключ +4 рівні яскравості (10% 、30% 、70% 、100%) клавіші гарячий вибору, світло буде перейти до наступного після кожного натискання.
Гарячі яскравість ключ-4 рівні яскравості (10% 、30% 、70% 、100%) клавіші гарячий вибору, вогні піде на останній з яких після кожного натискання.
Режим ключ3 режими в цілому: статичний, 100% flash, дихати
НічникНатисніть кнопку перейти до режиму ніч світла (вночі світло настройка: під нічний режим "світло", "Встановити кнопку", утримуючи на за 10 секунд буде вдаватися ніч світло налаштування, натисніть ліву кнопку, щоб вниз яскравість, натисніть праву кнопку миші, щоб до яскравості. Регульований діапазон: 1-10%.)
Швидкість +Додати швидкість динамічний режим. Лонг прес можна отримати швидкий регулювання.
Швидкість-Зменшити швидкість динамічний режим. Лонг прес можна отримати швидкий регулювання.
Затримка кнопкиСвітло буде світитися затримки в 30 секунд.


Поради:Приймач може бути controlledby, будь-хто ж пульт дистанційного керування як настроювань за замовчуванням; РФ BT пульт дистанційного керування поставляється з унікальним RF кодом як настроювань за замовчуванням; за потреби єдиного управляючого, будь ласка, узгодження коду до встановлення та використання.

Відповідна операція код

Якщо унікальний елемент керування або новий закодовані дистанційного необхідно, спаровування пульта дистанційного керування і приймач як нижче операції instructionbefore за допомогою:

1. крок 1: натискання клавіші "набір"і натисніть, потужність на контролері, навантаження світлодіодів становить 50% яскравість біла, як відповідати на запити.

2. крок 2: безперервно до натисніть клавішу "Режим ключ"бо 3 рази протягом 5 секунд після виконання кроку 1, яскравість світлодіодів зміниться з 25% -10%, як відповідати на запити.

3. Codelearning успішно, світлодіоди будуть backtothe statusbeforethe відключити комп'ютер, і приймач може бути тільки контроль за допомогою дистанційного керування.

4.Ifnot, будь ласка, re-operatefromstep1 2.

Ясно коду операції

Назад на заводі-виробнику, стінові панелі можуть бути під контролем будь-який же пульта дистанційного керування.

1.Крок 1:Натискання клавіші"набір"і натисніть, потужність на контролері, навантаження світлодіодів становить 50% яскравість біла, як відповідати на запити.

2.Крок 2:Безперервно для преси"Затримка кнопки"3 рази протягом 5 секунд після виконання кроку 1, яскравість світлодіодів зміниться з 25% -10%, як відповідати на запити.

3. Codeclearing успішно, світлодіоди будуть backtothe statusbeforethe відключити комп'ютер, і приймача можна управляти по anyremotecontrol (будь-хто ж пульт дистанційного керування може використовуватися для очищення код).

4.Ifnot, будь ласка, re-operatefromstep1 2.

Типове застосування

Потужність і Світлодіодів схема підключення:

Спільно діаграми:

Відомості про продукт для здійснення замовлення

Назва товаруНомер елемента
BT РФ віддаленого контролера дімHX-RFBT001-ДІМ


Розслідування