DMX512 декодер

HX-DMXBM-4CHDMX512 DecoderHX-DMXBM-4CH, приймає блоку передові мікро управління, вона може отримати сигнал DMX-512 стандартний цифрового управління, яка на міжнародному рівні, широко використовується. Вона змінюється сигналу я

Відомості про продукт

HX-DMXBM-4CH
DMX512 декодер

HX-DMXBM-4CH, приймає блоку передові мікро управління, вона може отримати сигнал DMX-512 стандартний цифрового управління, яка на міжнародному рівні, широко використовується. Він не перетвориться на сигнал сигнал управління PWM для приведення Світлодіодна лампа. Він також можна підключити DMX Цифрова приставка змінити світло або кожного динамічний ефект. Крім того, коли декодер не пов'язана з DMX консолі, він може використовуватися як синхронні контролер. Тобто синхронно можна контролювати кількість декодери та світлодіодні ліхтарі.

Особливості товару

● DMXBM 4CH постійної напруги декодер, приймати міжнародні популярних DMX512 стандартні цифрових керуючий сигнал, не перетворите ШІМ сигналу водити Світлодіодних ламп, застосовується до різних постійної напруги Світлодіодних ламп, таких як RGB LED модуль, ліхтарі, рядок фари, і т. д.
●DMX декодер може бути під контролем DMX майстер і декодера можна приєднати сигналу лінії продовжувати розширювати канали до 512, врешті-решт, бути в змозі досягти більше змін в силу.
●Except ручні налаштування виступ DIP-перемикач, це також можна призначити адреси автоматично, коли всі переключитися на декодери DIP є всі "0".
● Якщо не майстер, DMXBM декодер також може бути використаний як синхронізовані контролера, всі з них можна синхронізувати роботу як синхронізація робота системи при підключенні RJ45.
● щоб використовуватися окремо, DMXBM також можна використовувати як звичайний RGBW контролер, з 9 режимів в цілому.
Можна використовувати ●in для того, щоб досягти синхронізації більше Світлодіодних ламп, сигнал ретранслятора.
●There канали для RGB виводу, кожен дозволяє Максимальний струм 4A.
●2-річна гарантія.

Технічні параметри

Робоча температура

-20-60℃

Напруга живлення

DC12 ~ 24V

0utput

4 канали

Підключення режим

Загальні анода

Зовнішнього виміру

L164 * W65 * H40 мм

Розмір упаковки

L183 * W82 * H60 мм

Вага нетто

360 г

Ваги брутто

410 г

Вивід сірий

RGB кожного 256 рівнів

Вихідний струм

< 4A(each channel)

Вихідна потужність

12V: < 192W, 24V: < 384W

Специфікації інтерфейсу

Напрямок для використання

Цей продукт відповідає DMX512 протоколу і сумісний Автоіндексація час адресації і ручного встановлення адресу.
1. Кожна контролер універсальної DMX займає 4 DMX-адрес. Вона приймає 2 способи код перемикач створити адресу. При прийнятті Автоіндексація час адресації, всі перемикачі зсуваються "" статус. При прийнятті код перемикач створити адресу, 10 bit(FUN) є "off", стан та інші 9 біти arebinary значення коду комутатор, який використовувався для настроювання DMX починаючи адреса Кодексу. Перший біт Найнижчі порядку біт, і дев'ятий є найвищий Орден біт. Що можна настроїти коди 511 адресу. DMX відправною адреса індекс дорівнює сумі біт 1 до 9. Якщо перемістити вниз один біт код вимикача ("Далі" встановити "1"), ви можете отримати placevalue цей біт. Якщо перемістити вгору (набір "0"), з placevalue-0. Наприклад: Якщо ви хочете, щоб налаштувати DMX починаючи адресу код для 73, ви повинні рухатися вниз 7th, 4-м і 1 біт код вимикача для "1" та інших за "0", то на placevalue сума від 1 до 9 біт 64 + 8 + 1. Тобто, DMX512 відправною адресу код – 73. (Позиції заочною циферблатів код виглядає наступним чином)
Вибрати канал з набору в лінію Package(DIP) перемикач:

1. приклад 1:

Як рис1, налаштувати DMX починаючи адресу код для 37 повинен рухатися вниз 6-3, 1-й біт для "1", інших за "0". Тоді в placevalue сума від 1 до 9 біт 32 + 4 + 1, як протягом 37.

2. приклад 2:

Як рис 2, налаштувати DMX починаючи адресу код для 328 повинен рухатися вниз 9, 7-й, 4-й біт для "1", інших за "0". Потім на placevalue сума від 1 до 9 біт є 256 + 64 + 8, як протягом 328.


Інші функції напрямок для використання

1. протестувати функції:
Сигнал виявлення спосіб: коли ПОТІХА (10) = OFF, і отримання головний керуючий сигнал консоль DMX512, зелений сигнал світло на зовнішню оболонку б мерехтять швидко. На даний момент стан світильник контролюється консолі. Коли ПОТІХА (10) = ON, б сповільнити швидкість світла зелений сигнал. На цей раз, стан світильник знаходиться під контролем адресація перемикач. Коли "ЗАБАВА" = "ON", як рис 3, функція тест:
1-9 перемикач OFF: чорний
Перемикач 1 = ON: червоний
Перемикач 2 = ON: зелений
Перемикач 3 = ON: синій
Перемикач 4 = ON: жовтий
Перемикач 5 = ON: все в порядку
Перейти 6 = ON: флеш-
Перемикач 7 = ON: jumpy змінюється

Перемикач 8 = ON: All колір поступову зміну
Переключити 9 = ON: тече

2. швидкість вибір jumpy змінюється і поступове зміна ефект:
Коли потіха (10) = на і 6 або 9 біт, будучи за "На", перемикач 1 до 5 доступні оцінка швидкості. Існують 6 сортів altogether.1-7 вимикати,: 0 оцінки швидкості
Перемикач 1 = ON: 1 сорт швидкостей
Перемикач 2 = ON: 2 сортів швидкостей
Перемикач 3 = ON: 3 класів швидкостей
Перемикач 4 = ON: 4 сорти швидкостей
Перемикач 5 = ON: 5 сортів швидкостей

Як рис 4 коли всі перемикачі "Далі", в той же час, більше значення взято як остаточний. Стан декодера є Flowing функція тест. Змінною швидкістю-5. Крім того, коли повільно блимає індикатор рівня сигналу (зелений), він запускає ефективність вбудовані програми декодера. Коли декодер отримує сигнал DMX, швидко заблимає індикатор рівня сигналу.

Типове застосування

Відомості про продукт для здійснення замовлення

Назва товару

Номер елемента

DMX512 декодер

HX-DMXBM-4CH

Розслідування