DMX 512 контролер світло

HX-DMXBM-3CHDMX512 DecoderHX-DMXBM-3CH, прийняти блоку передові мікро управління, вона може отримати сигнал DMX-512 стандартний цифрового управління, яка на міжнародному рівні, широко використовується. Вона змінюється сигналу в

Відомості про продукт

HX-DMXBM-3CH
DMX512 декодер

HX-DMXBM-3CH, прийняти блоку передові мікро управління, вона може отримати сигнал DMX-512 стандартний цифрового управління, яка на міжнародному рівні, широко використовується. Він не перетвориться на сигнал сигнал управління PWM для приведення Світлодіодна лампа. Він також можна підключити DMX цифровим оригіналом змінити світлого кольору або динамічний ефект. Крім того, коли декодер не пов'язана з DMX майстер, він може використовуватися як синхронні контролер. Тобто синхронно можна контролювати кількість декодери з світлодіодні ліхтарі.

Особливості товару

● DMXBM 3CH постійною напругою декодер, приймати міжнародні популярних DMX512 стандартні цифрових керуючий сигнал, не перетворите ШІМ сигналу водити Світлодіодних ламп, застосовується до різних постійної напруги Світлодіодних ламп, таких як RGB LED модуль, ліхтарі, рядок фари, і т. д.
●DMX декодер може бути під контролем DMX майстер і декодера можна приєднати сигналу лінії продовжувати розширювати канали до 512, врешті-решт, бути в змозі досягти більше змін в силу.
●Except ручні налаштування виступ DIP-перемикач, це також можна призначити адреси автоматично, коли всі переключитися на декодери DIP є всі "0".
● Якщо не майстер, вона також може бути використана як синхронізовані контролер, всі з них можна синхронізувати роботу як синхронізація робота системи при підключенні RJ45.
● щоб використовуються поодинці, вона також може використовуватися як нормальний контролер RGB, з 9 режимів в цілому.
●In для того, щоб досягти синхронізації більше Світлодіодних ламп, RGB підсилювача може бути використаний.
●There канали для RGB виводу, кожен дозволяє Максимальний струм 4A.
●2-річна гарантія.

Технічні параметри

Робоча температура

-20-60℃

Напруга живлення

DC12 ~ 24V

0utput

3 канали

Підключення режим

Загальні анода

Зовнішнього виміру

L164 * W65 * H40 мм

Розмір упаковки

L183 * W82 * H60 мм

Вага нетто

360 г

Ваги брутто

410 г

Вивід сірий

RGB кожного 256 рівнів

Вихідний струм

< 4A(each channel)

Вихідна потужність

12V: < 144W, 24V: < 288W

Специфікації інтерфейсу


Напрямок для використання

Цей продукт відповідає DMX512 протоколу і сумісний Автоіндексація час адресації і ручного встановлення адресу.
Кожен контролер універсальної DMX займає 3 DMX адреси. Вона приймає 2 способів (Автоіндексація час адресації і код перемикач) створити адресу. При прийнятті Автоіндексація час адресації, всі перемикачі зсуваються "" статус. При прийнятті код перемикач створити адресу, 10 bit(FUN) є "off", стан та інші 9 біти arebinary значення коду комутатор, який використовувався для настроювання DMX починаючи адреса Кодексу. Перший біт Найнижчі порядку біт, і дев'ятий є найвищий Орден біт. Що можна настроїти коди 511 адресу. DMX відправною адреса індекс дорівнює сумі біт 1 до 9. Якщо перемістити вниз один біт код вимикача ("Далі" встановити "1"), ви можете отримати placevalue цей біт. Якщо перемістити вгору (набір "0"), з placevalue-0. Для
Приклад: Якщо ви хочете, щоб налаштувати DMX починаючи адресу код для 73, ви повинні рухатися вниз 7th, 4-м і 1 біт код вимикача для "1" та інших за "0", то на placevalue сума від 1 до 9 біт 64 + 8 + 1. Тобто, DMX512 відправною адресу код – 73. (Позиції заочною циферблатів код виглядає наступним чином)

Вибрати канал з набору в лінію Package(DIP) перемикач:

Десяткові знаки

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Weightnumber

1

2

4

8

16

32

64

128

256

ВЕСЕЛО

1. приклад 1:

Як рис1, налаштувати DMX починаючи адресу код для 37 повинен рухатися вниз 6-3, 1-й біт для "1", інших за "0". Тоді в placevalue сума від 1 до 9 біт 32 + 4 + 1, як протягом 37.

2. приклад 2:

Як рис 2, налаштувати DMX починаючи адресу код для 328 повинен рухатися вниз 9, 7-й, 4-й біт для "1", інших за "0". Потім на placevalue сума від 1 до 9 біт є 256 + 64 + 8, як протягом 328.

Інші функції напрямок для використання

1. протестувати функції:

DIP-перемикача 10 біт є "FUN", для вбудованої функції ключа. Коли "FUN" ="OFF", призначений для DMX декодер

функція. Це використовується, щоб прийняти DMX сигналу. Коли "ЗАБАВА" = "ON", як рис 3, функція тест:
1-9 перемикач OFF: чорний
Перемикач 1 = ON: червоний
Перемикач 2 = ON: зелений
Перемикач 3 = ON: синій
Перемикач 4 = ON: жовтий
Перемикач 5 = ON: purple
Перемикач 6 = ON: блакитний
Перемикач 7 = ON: білий

Перемикач 8 = ON: сім кольору змінюється jumpy (8 сортів швидкостей входять)
Перемикач 9 = ON: All колір поступового зміни (8 сортів швидкостей входять)

2. швидкість вибір jumpy змінюється і поступове зміна ефект:

У функції test, коли перемикання 8 = ON, для семи колір jumpy мінливі ефект. Коли перемикання 9 = ON, для сім колір поступове зміна ефект. 8 сортів швидкостей доступні для кожного ефекту:
1-7 перемикач OFF: 0 оцінки швидкості
Перемикач 1 = ON: 1 сорт швидкостей
Перемикач 2 = ON: 2 сортів швидкостей
Перемикач 3 = ON: 3 класів швидкостей
Перемикач 4 = ON: 4 сорти швидкостей
Перемикач 5 = ON: 5 сортів швидкостей
Перемикач 6 = ON: 6 сортів швидкостей
Перемикач 7 = ON: 7 сортів швидкостей (максимальна швидкість)

Як рис 4 коли всі перемикачі "Далі", в той же час, більше значення взято як остаточний. Стан декодера є поступове змінюється функція тест. Змінною швидкістю є 7. Крім того, коли сигнал

блимає індикатор (зелений) повільно, він працює ефективність вбудовані програми декодера. Коли декодер отримує сигнал DMX, швидко заблимає індикатор рівня сигналу.

Типове застосування

Відомості про продукт для здійснення замовлення

Назва товару

Номер елемента

DMX512 декодер

HX-DMXBM-3CH


Розслідування