Головна > Про нас

Шеньчжень Hoion освітлення Co., LTD є науки і техніки компанією, зосередити увагу на світлодіодні фотоелектричний керування поля. Пов'язані продукти включають: RGB контролера, бездротової контролер РФ, інфрачервоний пульт дистанційного керування, світлодіодні диммер, RGB підсилювач, SPI контролера, світлодіодні аудіо контролер, DMX512 майстер-контролер, DMX512 декодер, світлодіодні затемнення драйвер тощо.

Ми тримає пакетного Привіт якість управлінської команди і пакетного Hi-Tech професійна команда. Це вдасться принципу (людини як фундаментально), вона є завжди поважаючи знаннями та інтелектуального, так що він різьблені наших пакетного Привіт якості, дуже вмілі coordingative команди з добре моральних і строгий стиль. Завдяки постійним зусиллям команди і накопичення Постійні інновації технології, компанія завоювала довіру і підтримку від клієнтів з моменту створення. Дотримуватися "якість продукції, постійні інновації, відмінний сервіс" Філософія бізнесу.

Ми вибрали хороший матеріал постачальника канали, строгі виробництва процес, який забезпечує досконалий контроль якості. Наші R & D департамент безперервно дослідження та розробки більш творчо продуктів, щоб поділитися з нашими клієнтами і рости разом. "Задоволення гарантоване" є еталоном наших послуг, "перевищення очікувань клієнтів" і є мета нашого сервісу, ми хотіли б зробити все можливе, щоб задовольнити потреби наших клієнтів і створити більший, більш поглиблене співробітництво.