Dc 12V диммер контролера

HX-IR12-T1 світлодіодні 12-ключ інфрачервоні dimmer12-ключ інфрачервоний диммер є a виділений інтелектуальні СВІТЛОДІОДНЕ освітлення диммер елементів керування, прийняти на самі передові PWM (широтно-імпульсної модуляції) цифрових технологією затемнення, Йо

Відомості про продукт

HX-IR12-T1
Під КЕРІВНИЦТВОМ 12-ключ інфрачервоний Ближнє світло фар

12-ключ інфрачервоний Ближнє світло фар є присвячений інтелектуальні Світлодіодного освітлення диммер елементів керування, прийняти самі передові PWM (широтно-імпульсної модуляції) цифрових слабкіше технології, ви можете вручну налаштувати яскравість безступінчатий. ІК бездротових пультів керування також може використовуватися для віддаленого слабкіше; Стандарти для комерційних або вдома низький 86-тип комутатора socket вікні установки, світлодіодні Dimmer вимикачі може бути встановлено для задоволення світло потребує комерційних або будинку освітлення в різний час і різних середовищах, розширити світлодіодні життя span, енергозбереження; влада і малопотужних Світлодіодне освітлення може слабкіше. Використовується, щоб контролювати різноманітні світлодіодні лампи як джерело світла, наприклад, точкового джерела легкі, гнучкі світло Газа, стіна Шайба лампа скла завісу настінний світильник і так далі; З конкурентоспроможною ціною, легко електропроводки, простий у використанні і т. д.; Через інфрачервоний пульт дистанційного керування і диммери на ручка для регулювання яскравості; Сірий рівня 255; з спеціальними функціями, затримки завершення роботи функції і вихід фіксованих зображень у градаціях сірого.

Особливості товару
●Adopt технології ШІМ, зменшуючи від 0% до 100%, гладкою і без мерехтіння.
●Adopt ІК бездротових пультів керування технології, вручну налаштувати яскравість безступінчатий.
●Power і малопотужних світлодіодні диммер можуть продовжити термін служби LED і економії енергії.
●competitive Ціна, легко електропроводки, простий у використанні.
●Gray рівня 255; з спеціальними функціями, затримки завершення роботи функції і вихід фіксованих зображень у градаціях сірого.
●2-річна гарантія.

Технічні параметри

Робоча температура

-20-60℃

Напруга живлення

DC5V, 12V ~ 24V Факультативний

0utput

1 канал

Зовнішнього виміру

L87 * W87 * H53 мм

Розмір упаковки

L102 * W102 * H66 мм

Вага нетто

150 г

Ваги брутто

200 г

Статичні енергоспоживання

< 1W

Вихідний струм

< 8A

Вихідна потужність

5V: < 40W 12V: < 96W, 24V: < 192W

Специфікації інтерфейсу

Напрямок для використання
●Connect проводу навантаження на першу, наступних провід живлення; Будь ласка, переконайтеся, що коротке замикання не може відбуватися між підключення проводів, до того як увімкнути живлення;
● щоб Операція пульт дистанційного керування, що стоять перед Інфрачервоний приймач, переконайтеся, що немає жодних перешкод між пульт дистанційного керування і приймач; Коли Ближнє світло фар отримує ефективний сигнал від інфрачервоного пульта дистанційного керування, червоне світло в перевернутому мерехтить; Є два методи в Dimming:
(1). режим налагодження інфрачервоного пульта дистанційного керування; ключові особливості як слідувати (діапазон як ключі пульт дистанційного керування)

(2) положення опору налаштувати режими:

Ручки за годинниковою стрілкою, щоб збільшити яскравість;
обертання проти годинникової стрілки ручка буде зменшити яскравість.

Типове застосування
Застосування ланцюга 1:

Застосування ланцюга 2:

Відомості про продукт для здійснення замовлення

Назва товару

Номер елемента

Під КЕРІВНИЦТВОМ 12-ключ інфрачервоний Ближнє світло фар

HX-IR12-T1


Розслідування